Baymak Kombi Servisi Keçiören

Baymak Kombi Servisi Keçiören
Keçiören kombi servisi

Kombiniz su almıyorsa?Bazı müşterilerimiz bar göstergesi sürekli çıkıyor ve ikinin üzerine sürekli çıkıyor şikayetleri ile karşılaşmaktadırlar. Barın yükselmesi demek kombide arıza var demektir sizin su eksiltmeniz veya kombiye su basmanız ile çözülecek bir problem değildir. Barın çıkması o şekilde kullanılan kombinin patlaması veya daha büyük zararlar vermesi anlamına gelir. Sebep olarak ise kombi tankının havasının bitmesi veya içeride bulunan pompa devreye girmemesi veya’da ana kart beyinde oluşan hasarlardan kaynaklanabilir.Kombi barı düşüyor neden nasıl ayar yapabilirim, gibi gelen sorularınız için kombi barı düşüyor ise kombi içindeki su bitiyor demektir. Bu durum patlama veya her hangi bir tehlike teşkil etmez sizlerin müşterimiz olarak kendiniz çözüme ulaşabileceğiniz bir konudur. Baymak kombi’de barın düşmesi demek sizlerin tesisat içinde bir kaçak var anlamına gelir. Kombi kendi içinde su eksiltmesi yapmaz sizlerde alt kattan şikayet gelmedi evin içindede bir kaçak yok nereye gidiyor bu kombi suyu gibi sorulara ise buharlaşıp uçan bir kaçak olduğundan kaynaklıdır.

Bizler karşılaştığımız problemlerde kombi petek tesisat borularını değiştirdiği zaman bu problemi çözen bir çok müşteri bilgisine sahibiz. Kısa zamanda baymak kombi bar seviyesi düşüyor ise çok büyük bir su kaçağı akıntısı var demektir. Bar düşüşe geçmiş ve su bitmiş ise kombi altında bulunan ufak yuvarlak başlı vanasını sola doğru açılır konuma getirip bar seviyesi 1.5 dereceye gelirse kombi çalışmaya başlayacaktır.

Kombi ile verilen genel bilgilerimiz elektrikli kombi için geçerli olmayıp doğal gazlı kombiler için geçerlidir. Tüp gaz ile çalışan kombiler içinde söylediğimiz bilgiler geçerli olmamaktadır.