Baymak Kombi Servisi Keçiören

Baymak Kombi Servisi Keçiören
Keçiören kombi servisi

ALTERNATIVE TESİSAT KİMYASALLARI


Mevcut su kaçağının bulunduğu bölgeye ( zemin duvar vs. ) herhangi bir müdahale de bulunmadan kaçağın bulunduğu bölgeyi kendi tespit ederek sistemde oluşan kaçakları yerinde tespit ederek kristalleşip kapatır. Tesisatta bulunan basınçta ve sıcaklıkta ürünümüz özelliğini yitirmez ve sürekliliğini korur.MBFlex Plastik ve metal her tür tesisatta gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bu ürün size rahat bir kullanım sağlayacaktır.

1. MB FLEX  Konsantre

Kombi ve Kat kalorifer boruları, Chiller suyu boruları, Temiz su boruları, Güneş enerjisi kolektör boruları vb. açık ve kapalı tüm boru tesisatlarında kullanılır.

2. MB FLEX  Kazan

Günlük 600 lt ye kadar kaçaklar için kazan merkezi sistem su kaçakları için kullanılır.

3. MB FLEX  Havuz

Islak zemin, Teras zemini, Dam, Derz araları, Yüzme ve Süs havuzları kaçakları için kullanılır.

4. MB FLEX  (KULLANIM SUYU İÇİN TESİSAT KAÇAK )

Her türlü tesisat sistemlerinde, demir boru, plastik PPRC borularda kısacası kullanım suyu ihtiva eden boru kaçakları için kullanılan üründür MBFlex Kullanım Kaçak, size kırımdan kaynaklanan gereksiz onarım maliyetlerinden kurtarır.

5. MB FLEX  TESİSAT KAÇAK TAMİR KİMYASALI (KONSANTRE)

Kombi ısıtma sistemlerinde kaçak tamir kimyasalı bilinen

Her türlü tesisat sistemlerinde demir boru,plastik PPRC borularda ,yerden ısıtma sistemlerindeki kaçakları giderir.Gereksiz onarım maliyetini önler.


6. MB FLEX KORUYUCU  (KOMBİ – TESİSAT KORUYUCU KİMYASALI)

Kombi tesisatı, merkezi ısıtma sistemleri ve her çeşit sıcak soğuk kapalı devre sistemlerde kullanılabilir.

NEDEN MB FLEX KORUYUCU

Yakıt ekonomisi sağlar. Yeni tesisat yüzeylerinde kireç,pas ve mineral tuz kalıntısı bırakmaz Eski tesisatlardaki kireç ve kalıntılarını zarar vermeden temizler.Suyu alkolize ederek PH değerini artırır.Malzeme delinmelerini önler.Cihazların ve hatların kullanım ömrünü uzatır.Enerji tasarrufu sağlar.http://www.tesisatkacak.com/