Baymak Kombi Servisi Keçiören

Baymak Kombi Servisi Keçiören
Keçiören kombi servisi

Tesisat Kaçak Tamir ve Temizleme Kimyasalları


Tesisat Kaçak Tamir Kimyasalı

FLEX DUB MERKEZİ SİSTEM KAÇAK TAMİR KİMYASALI

Merkezi ısıtma sistemlerinde tesisatta meydana gelen kaçakları tamir etmede kullanılır. Bilinen her türlü ısıtma sistemlerinde demir boru ve plastik borudan yapılmış tesisatlarda kaçak giderme amacı ile kullanılır. Flex Dub merkezi sistem kaçak tamir kimyasalı, ülke şartlarına göre özel imal edilmiştir.


FLEX DUB KOMBİ-KALORİFER TESİSAT KAÇAK TAMİR KİMYASALIKat kalorifer ve kombi gibi bireysel sistemlerde, tesisatta meydana gelen kaçakları tamir etmede kullanılır. Bilinen her türlü ısıtma sistemlerinde demir boru ve plastik borudan yapılmış tesisatlarda kaçak giderme amacı ile kullanılır. Flex Dub tesisat kaçak tamir kimyasalı, ülke şartlarına göre özel imal edilmiştir. Kombi ve kat .kaloriferine zarar vermez


Tesisat Temizleme Kimyasalı


FLEX CLEANER TESİSAT TEMİZLEME KİMYASALIKalorifer tesisatlarında oluşan kireç, kışır, pas, çamurlaşmaları eriterek ve çözerek tesisat temizleyen özel kimyasaldır.
Söktüğü kireç ve diğer tortulaşmaları çözerek bünyesinde taşır ve tıkanmalara yol açmaz. Diğer tesisat temizleme kimyasalları gibi sonradan tıkanmalarla uğraşılmaz.
Isı transferini engelleyen tortu ve kireç tabakasını tesisat temizleme kimyasalı çözerek söktüğü için yakıt tasarrufu sağlar.
Tesisat temizleme kimyasalı içerdiği özel irhibitörler sayesinde demir, çelik, pirinç, bakır gibi metallere kesinlikle zarar vermez.